ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cum: 08:30 - 18:00

BİZE ULAŞIN

info@arealojistik.com
kenan.budak@arealojistik.com
operation@arealojistik.com

BİZİ ARAYIN

+90 212 852 86 02

Gümrükleme Hizmetleri

gümrükleme hizmetleri

Ticaret için en önemli konulardan olan ithalat ve ihracat ülkelerin kendi içinde veya uluslararası olarak belirlediği bir takım kurallar çerçevesinde gerçekleşir. Bir ürünün yurt içine ve yurt dışına kabul işlevlerinin yerine getirilmesine gümrükleme denmektedir.

Gümrüklemenin önemi bir firmanın global düzeyde hizmet vermesiyle ilgilidir. Özellikle de ham madde gibi ticari işlerde hizmet veren firmaların en büyük hedefi dünya çapında bir satış sunmaktır. Aynı şekilde yurt dışından ürün ihtiyacının karşılanması da ülke için önemli bir olgudur. Bir ürünün ülkeden çıkışı olabilecek bir takım uygunsuz durumların önüne geçmek ve ihracat veya ithalat edilen ürünlerden vergi alıp gelir elde etmeyi hedefleyen devlet sistemleri için oldukça önemli bir konuyu arz etmektedir.

Gümrükleme yapısı gereği birçok detay içerip farlı biçimlerde gerçekleşmektedir. Gümrüklemeye dair her türlü işlemi uzman kadrosuyla sizlerin hizmetine sunmaya hazır olan Area Lojistik, daima kalite ve hız prensibinde çalışmaktadır.

Kati ithalat, ihracat ve aktarma hizmetlerini en hızlı ve uygun şartlarda servis vermekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışı Gümrükleme Hizmetleri

  • İthalat ile ilgili gümrükleme
  • İhracat ile ilgili gümrükleme
  • Transit işlemler
  • Dış ticaret işlemleri
+90 212 852 86 02